Вівторок, 16.04.2024, 11:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Автомобільне страхування...чи варто? - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Законодавство по транспорту » Законодавство-спірні моменти » Автомобільне страхування...чи варто?
Автомобільне страхування...чи варто?
ChryslerДата: П`ятниця, 12.06.2009, 09:32 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну Оранта давно вже особливої довіри не викликає. Не розумію, правда, нащо замовляти рекламу за яку ти не в змозі заплатити.
 
NiknameДата: П`ятниця, 12.06.2009, 10:49 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ото буде прикол як всі наші "звезди" ломануться з позовами до цієї СК, а ось крапля позитива, наш земляк з села Гвізд виграв машину, сподіваємось їздити він вміє і ніякої загрози ця новина нам не несе biggrin
9 июня 2009 г. в Головном офисе ПРОВИДНОЙ в Киеве состоялся розыгрыш призов в акции «Автомобиль от ПРОВИДНОЙ 2009». Главный приз – автомобиль DAEWOO LANOS – достался Николаю Михайловичу Семенюку и на этот раз уедет в село Гвизд Ивано-Франковской области
 
MaxTorДата: Вівторок, 07.07.2009, 11:12 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
прикольно, хоч ланос то і не зовсім машина ( але ж в будь-якім випадку краща від Жигулів smile ) ....
 
NiknameДата: Вівторок, 07.07.2009, 11:33 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ланос може й не мерс, але як стверджує мій товариш, який брав Ланос на прокат в Києві, пре він 150 по трасі і жодних проблем, і ходова там хороша, для наших доріг і наших шоферів, якраз то шо треба
 
FishkaДата: Вівторок, 07.07.2009, 11:58 | Повідомлення # 20
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, що того чоловіка який виграв автівку ходова і швидкість не особливо гребуть, машину страхова компанія подарувала на халяву, а дарованому коневі в писок не заглядають.
 
MaximДата: Четвер, 12.11.2009, 20:46 | Повідомлення # 21
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Там постійно всякі бонуси...як ось наприклад цей

http://providna.ua/ru/content/akciya_14

 
NiknameДата: П`ятниця, 13.11.2009, 10:19 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Fishka)
Думаю, що того чоловіка який виграв автівку ходова і швидкість не особливо гребуть, машину страхова компанія подарувала на халяву, а дарованому коневі в писок не заглядають.

це точно, я б навіть від славути б не вдмовився, накрайняк можна комусь подарувати, от Кузьма скрябін подарував же "на день народження новенький Ланос" :)))))))
 
TinaДата: П`ятниця, 13.11.2009, 17:28 | Повідомлення # 23
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
В мене машина на кредиті, дупа повна, мало того, що банк підняв ставку, а ціни на запчастини ростуть, ще й КАСКО зобов'язують купувати, банк хотів мене заставити застрахувати в АХА, але я з принципу не ведуся, вже краще в Провідну піду. Старшно не люблю, коли мені щось настирливо рекомендують
 
shashkaДата: Неділя, 22.11.2009, 20:34 | Повідомлення # 24
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
На сьогоднішный момент мены здаєсться, що зовсім не варто...
Оскільки жодна страхова не вирізняється стабільністю та реальними виплатами...
 
MaximДата: Неділя, 13.12.2009, 09:57 | Повідомлення # 25
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
ну не скажіть, не всі страхові компанії однакові. хоча звісно у порівнянні з тим, якими вони були роки зо два назад, є на жаль певний регрес
 
NiknameДата: Понеділок, 14.12.2009, 10:41 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Святе місце порожнім не буває, Україна це величезний ринок і в той час як більшість не платять, найдуться 2-3 компанії, які будуть добре працювати, і завоюють хороше імя і репутацію. Це ринок, треба лише вміти шукати і придивлятись уважніше.
 
GalinaДата: Понеділок, 14.12.2009, 15:31 | Повідомлення # 27
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хіба можна ще ретельніше дивитися? Мені всі страхові компанії на одне лице. Різниці між ними ніякісінької не бачу.
 
TinaДата: Понеділок, 21.12.2009, 11:38 | Повідомлення # 28
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Відрізняються тільки тим, що одні страхові компанії плятять, а інші ні, ось в чому різниця.
 
Форум » Законодавство по транспорту » Законодавство-спірні моменти » Автомобільне страхування...чи варто?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: