Якщо відносно Вас винесена постанова у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.4 ст.122 КпАП України, і особливо якщо цією постановою Ви позбавлені права управління транспортними засобами, то таку постанову необхідно оскаржити. Хай Вас не бентежить, що в самій постанові вказане: оскарженню не підлягає. Це означає, що всього лише відсутній апеляційний порядок оскарження. Проте, згідно ст.294 КпАП, вказана постанова може бути скасована головою вищестоящого суду або опротестоване прокурором. Тому цілком можлива подача скарги саме з такою метою.
У тексті скарги підставте свої дані, дані винесеної відносно Вас постанови і дані порушення, в якому Вас визнали винними (видаливши помічене дрібним шрифтом), уважно вивчите виділені кольором абзаци, залиште в тексті ті, які відносяться до Вас і обставин Вашої справи. По можливості зберіть характеризуючі документи - характеристику з місця роботи або проживання, в якій, зокрема, бажана вказівка на те, що Ви є акуратним водієм, і що управління автомобілем необхідне для роботи, а також, якщо такі обставини є, то і на наявність дітей, що знаходяться на утриманні, або родичів, особливо тих, хто страждає якими-небудь недугами, внаслідок чого необхідні поїздки до медичних установ, і ін. Ці обставини бажано також підтвердити і іншою документацією (медичною, довідкою про склад сім'ї і ін.)
Ці документи необхідно прикласти до скарги.
Документи необхідно відправити рекомендованим листом з повідомленням про вручення або кур'єрською поштою на адресу районною або прирівняною до неї прокуратури, або подати безпосередньо в прокуратуру, простеживши за тим, щоб вони були зареєстровані, а на другому екземплярі скарги була поставлена відмітка з номером вхідного документа. Після чого необхідно чекати відповіді за підписом керівництва прокуратури.
Скарга до Прокуратури