Неділя, 22.12.2024, 13:10 | Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход
Головна » 2011 » Лютий » 13 » Українські "Славути" – поза конкуренцією ?
Українські "Славути" – поза конкуренцією ?
12:06
  У лютому випустили останню. Учора її продали на аукціоні. На сайті "УкрАвто" вже немає даних про цю модель ЗАЗа.

"Цих машин ви не знайдете ні в одному автосалоні нашій мережі. "Славути" швидко розбирали, тому не залишилося навіть торішніх", - сказав продавець одного з великих автосалонів України "автоцентра на столичному" Олександр Качур.

Автомобілі випускали в різних комплектаціях: були "Славути" з двигуном об'ємом 1,2 л на 62 л.с. і об'ємом 1,3 на 66 л.с. Також можна було замовити "Славуту" у виконанні "Люкс". Такі комплектувалися іншою панеллю приладів, тахометром, центральним замком і іншими дверними картами.

"Це був не просто автомобіль. "Славута" була найдоступнішим автомобілем на нашому ринку, в базовій комплектації вона коштувала 38 тисяч гривен", - розповів директор компанії "Авто-консалтинг" Олег Оменицкий.

За його словами, потенційні покупці "Славути" купуватимуть російські "Жигулі".

"За ціною ВАЗ- 2107 близький до "Славути", вартість обслуговування також приблизно однакова, проте "Жигулі" коштують 50 тисяч гривен, а не 39 або 40.. До того ж цей ВАЗ має задній привід, тому можна сказати, що віднині поріг ціни на нові бюджетні передньопривідні автомобілі збільшені у декілька разів. Автолюбителям, прагнучим купити нову машину, тепер необхідно мати більше 50, а то і 60 тисяч гривен", - відмітив Оменицкий.

Директор компанії "Авто-консалтинг" вважає, що на розробці українських автомобілів поставлена точка. Ера виробництва легковичків отечественой розробки завершена.


"Розробка нового автомобіля коштує мільярди доларів. АвтоЗАЗ вже не зможе створити з чистого аркуша нову модель. В майбутньому будуть машини спільної розробки ЗАЗ і іноземних компаній. Можливо, ЗАЗ робитиме комплектуючі до якихось глобальних моделей, але 100-процентного українського автомобіля, як наприклад, "Славута" ми, на жаль, вже більше ніколи не побачимо", - підкреслив Оменицкий.

Нагадаємо, що схожим шляхом розвитку автомобілебудування пішли Польща, Румунія, Чехія і Росія. У цих державах, окрім Росії, не залишилося автомобіля 100% власного виробництва і розробки.

Категория: Новини в Україні | Переглядів: 759 | Додав: taksi | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]